توافقنامه ميزبانی وب (Web Hosting Agreement)  


خدمات اینترنت آریانا پرداز با هدف تعامل بهتر با مشتريان، نكات مهم و تاثيرگذار در كيفيت خدمات ميزبانی ارائه شده را در قالب يك توافقنامه تنظيم نموده است. توجه به اين نكات، سهولت در استفاده از خدمات و همچنين برخورداری از كيفيت مطلوب آنها را در پی خواهد داشت.

 1. زمان انتظار براي مشاهده و استفاده از هر سايت جديد در تمام اينترنت (در صورت دارا بودن سرويس ميزباني)، 24 ساعت پس از ثبت Domain جديد و يا تغيير Name Server دامنه قبلاً ثبت شده، مي‌باشد.

 2. در اختيار قراردادن هرگونه اطلاعات محرمانه از قبيل نام کاربری وکلمه عبور، فقط از طريق فرستادن به آدرس پست الکترونيک مشتری امکان پذير مي باشد. برای این امر مشتری باید تصویر درخواست خود را بصورت رسمی برای این مجموعه از طریق پست الکترونیک یا نمابر ارسال نماید.

 3. نام Domain (دامنه) پس از ثبت تغيير نخواهد کرد، براي تغيير آنها مي بايست نام جديدي ثبت گردد، وجه دريافت شده پس از ثبت مسترد نخواهد شد.

 4. سرويس ميزباني وب، حداكثر تا يك هفته اول پس از خريد قابل انتقال به Domain ديگر بوده، يا وجه آن با كسر 25% كارمزد عودت داده مي شود.

 5. تاريخ پايان ثبت Domain و ميزباني وب، توسط پست الکترونيک اعلام خواهد شد، براي تمديد سرویسهای مورد نظر، حداقل 7 روز قبل از آن به صورت ارسال تقاضای تمدید از طريق نمابر یا پست الکترونیک (info@aryanaweb.com) ویا تماس با تلفن 22192464 اقدام فرمائيد، بديهي است پس از تاريخ پايان، این مجموعه هيچگونه مسئوليتي در قبال دامنه و يا بازگرداندن فايلها، تنظيمات و ايميل ها نمي پذيرد.

 6. بارگذاري (Upload) فايلها به عهده متقاضي مي باشد.

 7. مشتری ملزم به رعايت ضوابط اسلامي و قوانين جاري کشور مي باشد. بديهي است در صورت مشاهده تخلفات از جمله مغايرت با سياستهاي کشور و يا خارج از موازين اسلامي، سرويس مشتري بلافاصله قطع و کليه مسئوليتهاي آن به عهده متقاضي آن خواهد بود و وجه سرويس مسترد نخواهد شد.

 8. آریانا پرداز در مقابل عدم اتصال به پورتها و يا عدم کارکرد صحيح پروتکلهايي مانند HTTP ، FTP و ...، بصورت سهوي يا عمدي که از جانب سرويس دهنده اينترنت کاربر صورت گرفته است، هيچگونه مسئوليتي را نخواهد پذيرفت، بديهي است به دليل اتصال تأمين‌کنندگان اينترنتي داراي مجوز به شبکه ديتا، در صورت بروز اختلال توسط شرکت ديتاي مخابرات ايران، عدم اتصال و کارکرد صحيح در تمامي تأمين‌کنندگان متصل به شبکه ديتا واحد خواهد بود.

 9. پس از دريافت کلمه هاي عبور مانند FTP (اولين بار و يا دريافت مجدد) بلافاصله در جهت تغيير آن اقدام فرمائيد.

 10. اطلاعات مربوط به سرويسهاي ميزباني وب حداكثر 24 ساعت پس از تائيد فاکتور به پست الکترونيک متقاضي ارسال خواهد شد. واحد پشتيباني در روزهای عادی و در ساعات اداری (8:30 تا 16:30) از طریق تلفن 22192464 و بجز ساعات اداری و ايام تعطيل از طريق پست الكترونيك (info@aryanaweb.com) آماده پاسخگويي و رفع مشكلات كاربران گرامي مي‌باشد.

 11. مشتري متعهد مي شود با تغييراتي که ممکن است آریانا پرداز هر از چند گاهي در اين توافقنامه ايجاد کند موافقت نموده و محدوديتهايي که پس از اعمال اين تغييرات ايجاد مي شود، رعايت نمايد.

 12. جهت عملکرد بهتر در عدم هک شدن سایت، پیشنهاد می گردد در صورتیکه در سایت تان برای کاربران، مجوز آپلود فایل از جمله تصاویر،zip، exe و… قرار داده اید،جهت برقراری تنظیمات مربوطه از جمله غیر فعال نمودن مجوز EXECUTE بر روی پوشه مورد نظر، با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

 13. مسئوليت تمامي عمليات ها و درخواست های رسمی که به وسيله خود مشتري و یا به وسيله جانشين و نماينده و يا افراد متفرقه و يا به هر طريق ديگر، انجام می شود به عهده خود مشتري است.

 14. ارسال هرزنامه (Spam) و نامه هاي تبليغاتي ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده سرويس ميزباني آن مسدود و مشمول جريمه خواهد شد.
  استفاده غير مجاز از سرويسها مانند سعي در نفوذ «Hack» به سرويسهاي ديگر و يا استفاده خارج از موازين جاري کشور، موجب مسدود شدن سرويس مذکور خواهد شد و مسئوليت آن به عهده مالک سرويس خواهد بود.

 15. ميزان مصرف شده منابع سرويسهاي ميزباني (از قبيل فضا، پهناي باند و ...) توسط نرم افزار مورد بررسي قرار مي گيرند و در صورت مشاهده استفاده بيش از ميزان تعيين شده، به منظور دريافت هزينه مازاد و يا قطع سرويس مشتري اقدام مي شود.

 16. پشتيبان گيري از فايلها و بانکهاي اطلاعاتي به صورت دوره‌ای توسط آریانا پرداز انجام مي گيرد. بديهي است با توجه به امکانات موجود براي پشتيبان گيري توسط خود کاربران، ایشان موظفند خود نيز به طور جداگانه نسبت به تهيه نسخه پشتيبان براي سايت و بانک اطلاعاتي اقدام نمايند. با توجه به اينکه محتواي ايميل ها دائماً در حال تغيير مي باشند امکان تهيه نسخه پشتيبان از ايميلها وجود ندارد. کاربران براي تهيه نسخه پشتيبان مي توانند محتواي ايميل هاي خود را با برنامه هاي Pop3 مانند Outlook دانلود نمايند.

 17. بعد از تاريخ انقضای سرويسها، شرکت هيچ گونه ضمانتي در برگرداندن فايلها، تنظيمات و ايميل ها به حالت قبل نخواهد داشت.

 18. از آنجا که تمديد دامنه هاي منقضي شده به مدت محدودي و با پرداخت جريمه به مرکز ثبت آن (Registry) امکان پذير مي باشد، توصيه مي شود قبل از تاريخ انقضا، اقدام به تمديد آنها نمائيد. بديهي است مبلغ جريمه توسط مرکز ثبت (Registry) تعيين مي گردد.

 19. هر گونه اطلاعات و مشخصات مشتريان نزد آریانا پرداز محرمانه تلقي مي گردد و افشاي هر يک از آنها تنها بر اساس ارائه درخواست مکتوب قضائي امکان پذير مي باشد.

 20. با توجه به اينکه منابع سرورها براي سايتهاي مختلف به صورت اشتراکي مورد استفاده قرار مي گيرد، چنانچه اين منابع (از قبيل CPU، RAM و ...) به دليل اختلال برنامه وب سايت مشغول شوند، سرويس مذکور بدون اطلاع قبلي قطع و در صورت تکرار مشمول جريمه خواهد شد. بديهي است وجه دريافتي بابت سرويس مذکور مسترد نخواهد شد.

 

 
Contact Us Feedback Home